Podstawy API

Kup teraz za 59zł

Kurs API,  koncentruje się podwyższeniu kwalifikacji testera manualnego.

Ten Kurs przeznaczony jest dla testerów manualnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o API. Pokazuje jak poruszać się po programie Postman, jak wysyłać zapytania, omawia metody np: GET i POST. Pokazuje prostą automatyzację testów i zapisywanie projektów.

Branża oprogramowania rozwija się z dnia na dzień i pojawiają się w niej coraz to nowe zawody.  Rozpoczęcie nowej ścieżki kariery nigdy nie jest łatwe, szczególnie jeśli mało się wie o przyszłym zawodzie. Wiem o tym dobrze, bo 10 lat temu zrobiłem to samo i nie żałuję tego do dziś, choć chwilami było ciężko. Na Pewno zabrakło mi podstawowej wiedzy, którą ty dowiesz się z tego kursu. Przeprowadzę cię od zerowej wiedzy do wiedzy, która pozwoli ci w pracy testera.

Jeżeli Covid19 coś zmienił, to właśnie wzrost znaczenia branży IT, gdzie całe gałęzie musiały przejść do onlinu, co otworzyło nowe rynki. To oczywiście nowe rynki pracy w obsłudze i tworzeniu oprogramowania. Nie czekaj i zacznij już dziś.

Dla Kogo Jest Ten Kurs?

Co zawiera kurs

Poniżej zestawienie modułów wraz z lekcjami.

Cały kurs jest w postaci filmów.

Materiał jest tak przygotowany, aby osoba bez zaplecza technicznego mogła wszystko zrozumieć. 

 

 

Podstawy
 • Powitanie
 • Wstęp do API
 • Postman vs, SoapUI
Postman
 • Parametry i Metoda GET
 • Parametry vs Zmienne
 • Autoryzacja
 • Zapisywanie testów
 • Metoda POST
 • Zmienna Globalna
 • Randomizacja zapytań
 • Jak stworzyć test
 • Swagger
 • WSDL